Zostaw po sobie ślad, jeśli tylko czujesz taką potrzebę...
Niepoprawne imie!
Niepoprawna zawartość wiadomości!
Księga gości

Jolu jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Tego talentu i pasji Mamy ogromne szczęście że jesteśmy w posiadaniu dwóch Twoich prac podarowanych w prezencie Witraż Motyl ozdobił okno naszej kuchni i w słoneczne dni rozświetla ją pięknymi kolorami Mozaika Dwie Głowy jest piękną ozdobą na zewnątrz i codziennie przypomina Wojtkowi o jego ulubionej płycie Pink Floyd Brakuje słów aby wyrazić zachwyt ile tu jest emocji wrażliwość a ogrom kolorów czyni Twoje prace cudownymi Jolu niech Twoja pasja trwa wiecznie przynosi radość Tobie i wszystkim którzy mogą podziwiać Twój talent Czekamy z niecierpliwością na kolejne Twoje prace Mariola i Wojtek

Mariola i Wojtek

26.02.2024


"Magia" to kolejna z Twoich prac jaka trafiła do mojego domu. To wspaniały witraż, który fantastycznie komponuje z pozostałymi. Barwy tworzącego go szkła czarują swoją nietypowością. Wieczorami emanuje z niego jakiś spokój, jakby czas się zatrzymał a w świetle dnia kolory tańczą w słońcu.Rzeczywiście jest w nim coś magicznego - to podwójne szkło daje niesamowity efekt. Jolu bardzo dziękuję za tak piękną pracę i za to, że tworzysz z taką pasją. Sporo minęło od "Miedzianego straca" a Ty przez cały ten czas konsekwentnie z niesamowitą energią i fascynacją rozwijasz się i tworzysz dzieła, które zachwycają. Mocno Ci kibicuję i życzę jeszcze wielu wspaniałych prac.

Dorota Wyjadłowska

09.05.2021


Zawsze zachwycam się malunkiem światła na Twoich witrażach, w zależności od pory dnia.... Piękne!! Mówię, na przykład o witrażu "Jesienny walc"....

Ela Łuczak

16.03.2021


Kochana, tyle wspólnie spędzonych lat, to już nie koleżeństwo lecz mało co rodzina. Nas łączyły wspólne osiągnięcia, łączyły nas nagrody, wyróżnienia, radości nauki i wyjazdów służbowych. Praca to był nasz wspólny dom (razem zarządzany). Razem (choć osobno) chowały się nasze dzieci i razem dotykały nas straty najbliższych. To "Pożegnanie" jest najpiękniejszym prezentem w moim życiu, bo daje nam ciągłość dalszych lat. Zawsze będzie Twoim pięknym dziełem dla mnie, a mnie będzie codziennie towarzyszył o każdej porze dnia już zawsze. Serdecznie dziękuję.

Iwona Pokorska - farmaceutka (32 lata razem)

02.02.2021


Przez kolorowe szkiełka wpadają promienie światła,tańczą na ścianie i rozjaśniają każdy dzień.Piękne, tajemnicze i nastrojowe.To już drugi witraż od Ciebie Jolu.Dziękujemy

Dorota i Tomek

04.12.2020


Trafiłam tu całkiem przypadkiem ale widzę,ze osoba która tworzy te witraże posiada niesamowity taalent.W każdej pracy widać pozytywną energię, pasję oraz serce jakie wkłada w wykonaną pracę. Prace cudowne pełne berw a nawet powiedziałabym pełne magii. Na pewno zostanę tu na dłuzej bo podziwianie Pani prac to czysta przyjemność oraz relaks. Gratuluję i życzę samych sukcesów. Pozdrawiam serdecznie.

Anonim

02.10.2020


Zapach czerwieni. Czerwień to kolor kobiety. Pięknej, namiętnej, pewnej swojej atrakcyjności, ale również tajemniczej, delikatnej i zwiewnej. Jolu, duże uznanie dla Ciebie, za tyle emocji i ekspresji wyczarowanych w tak trudnym, aczkolwiek dającym wiele możliwości i zadowolenia materiale.Za każdym razem, kiedy patrzę na nasz witraż, odkrywam coś nowego - kształt, barwę, światło, szczegół. Niezwykłe wrażenia.

Alicja i Andrzej

20.09.2020


Jolu, Twoją pasję widać nie tylko w Twoich pracach ale i w życiu. Oglądając Twoje obrazy malowane szkłem , chyba każdy dostaje nie tylko dawkę piękna i sztuki ale także pozytywnej energii. Ja codziennie patrząc na Twój witraż mam od razu uśmiech na twarzy, mimo ze jest to Tęsknota! Życzymy Ci, aby Twoja pasja była zawsze dla Ciebie radością a dla odbiorców ucztą dla zmysłów!

Beata i Tomek

09.09.2020


Fantastyczne prace, wyobraźnia, wrażliwość, barwa. Uczta dla oczu i duszy.

Katarzyna

18.02.2020


Piekne pastelowe kolory, wspaniała ciepła aura tego witrażu zmienia się, w zależnosci od pory dnia. Te maki widzę codziennie patrząc w okno.Witrażem tym zostałam obdarowana przez Jolę latem ubiegłego roku....Dziekuję Jolu

Ela Łuczak

18.02.2020


Jolu dziękuje z piękny prezent w postaci witrażu z motylem. Wisi w mojej kuchni w oknie tak jak mi zasugerowałaś. Cieszy mnie i moich gości o każdej porze dnia i zmianie światła. Jest niesamowity i jestem szczęściara że jest mi dane go mieć za co bardzo dziękuje jeszcze raz:)

Elzbieta Bremerska

17.07.2017


Jolu, długo zastanawiałam się jak oddać za pomocą słów wrażenie jakie wywarł "Pianista". Wiesz, że odważne barwy jakimi emanuje są dla mojego domu nowością. Im dłużej jednak na niego patrzę, tym bardziej dochodzę do wniosku, że właśnie taki kontrast był potrzebny. Miałaś fantastyczny pomysł zastosowania podwójnego szkła - jest cudne, kiedy przebija je promień słońca wpadający do wnętrza. Na tle nocy skupiają uwagę fantastyczne, wyraziste dłonie i twarz "Pianisty". Bardzo się cieszę, że mam to szczęście znać Autorkę tego, nie boję się użyć określenia "dzieła sztuki". Z niecierpliwością czekam na "Malarza". Dziękuję i życzę zaskakujących inspiracji.

Dorota Wyjadłowska

19.07.2016


Jolu, Twoje witraże to magia, im dłużej na nie patrzę, tym bardziej jestem oczarowana.

Gosia Kotwica

31.12.2015


Od kilku dni jesteśmy pod wrażeniem witrażu, który nam podarowałaś. O każdej porze dnia wydaje się mieć inne barwy i faktury, i odkrywa przed nami coraz to nowe piękno. Dzięi niemu nasz salon stał się tak klimatyczny jak tylko mogłam to sobie wymarzyć! Jeszcze raz bardzo dziękujemy.

Eliza i Radek

27.10.2014


Bardzo dziękujemy za przemiłe chwile spędzone w cudownie kolorowym świecie fantazji i Sztuki ,tak pięknie dodającym urody codziennej szarości .Pozdrawiamy ciepło .

Magda i Wojtek Gajzler

06.02.2014


Byłam na wystawie. Widziałam piękno koloru i formy. Kobiety i anioły - wyjątkowa delikatność kształtów. Klimat ekspozycji niepowtarzalny. Gratuluję.

Joanna R.

02.12.2013


Fascynujacy, tajemniczy, piekny i jednocześnie "czysty" obraz kobiety z witraży zrobił na mnie ogromne wrażenie. Żałuję, że o wystawie w Grand Hotelu dowiedziałam się dopiero dzisiaj.

również farmaceutka

24.07.2013


No i są nowe. Jeszcze bardziej interesujące, bardziej dojrzalsze. Gratuluję wystawy w Grand Hotelu. Powodzenia i nowych inspiracji!!!

Justyna Bednarek

20.06.2013


Jola, gratuluję fantastycznego wywiadu dla TV Promok. Znalazłam go i obejrzałam z wielką przyjemnością. To wspaniale jak pięknie potrafisz opowiadać o swojej pasji. Polecam innym, a Tobie gratuluję i życzę kolejnych emocji, które zamienią się w nowe, niezwykle dzieła.

Justyna Bednarek

13.01.2013


Jolu-gratuluję! I talentu i pasji. na stronę trafiłam dzięki Marci Walickiej. Mnie najbardziej podoba się Anioł i seria Zawirowanie.

Maria Wieloch (Kabat)

26.06.2012


Pani Jolu, witraże są piękne!!!

Hannah Studio

01.05.2012


Jolu! Cudownie jest przenieść się w świat Twoich witraży, gdzie kolory, zjawiska i postacie ukryte w nich zmuszają do refleksji: co kryje się w sercu i pomysłach artystycznych Naszej Joli? Pozdrawiamy Cię i życzymy kolorowych pomysłów takich jak Twoje witraże.

E. Z. Potęga

26.04.2012


Jesteśmy pod wielkim wrażeniem Twoich prac, gratulujemy i prosimy o wiecej. Grażyna ze Zbyszkiem. <3

Grazyna i Zbyszek Ceranka

20.04.2012


Jestem dumna z Ciebie Jolu.Taki talent obok prozy farmacji?A może właśnie dlatego...Wszystko mnie zachwyca,ale "Roztańczone miasto" i"Anioł dla mamy" godne najwyższych nagród.Tak trzymaj.

Iwona-farmaceutka

20.04.2012


do Tańca Róży... gdy widzę to porównanie sukni tancerki do płatków róży to wydaje się ono naturalne, proste, nawet banalne; tyle tylko, że sztuką właśnie jest - pewnym odkryciem artysty - pierwszy raz to skojarzenie "zobaczyć" wyobraźnią. Pani Jolu, piękne prace - jest co oglądać!

Waldek Obrębski

01.04.2012


Jolu, dawno mnie nie było u Ciebie i jeszcze niewidziane prace, zresztą tak jak poprzednie, powalają na kolana. Wielki szacunek za talent i wyczucie. Pozdrawiamy Ciebie ciepło! :)

Marzena Hassanova

06.12.2011


Jestem pod wrażeniem wszystko co usłyszałem w trakcie opowiadań potwierdza się pięknem witraży . Olbrzymim walorem ich jest ich odmienna stylistyka i to co przedstawiają . I teraz zachciałem mieć taki w swoim oknie

irek janik

06.11.2011


bardzo piękne prace.jestem pod wrażeniem.teraz może być tylko lepiej.gratulacje.

Jacek Łukasiewicz /tibor/

31.10.2011


Jolu,szczerze Ci gratuluję, razem stałyśmy przy jednym stale ,ale Twojemu talentowi nigdy nie dorównam - jesteś moją idolką :)Pozdrawiam

Katarzyna Ejsmont

08.07.2011


Bardzo dziękuję Pani Joli za pozwolenie na wykorzystania zdjęcia witraża "Refleksja" w mojej pracy.

Magdalenka

06.03.2011


Nie pierwszy raz jestem na tej stronie i za każdym razem się zachwycam:) Twoje witraże Jolu są wyjątkowe...piękne i malarskie, pełne emocji...z duszą! Fantastycznie dobierasz szkło, kolory, bardzo profesjonalnie je wykonujesz...widać od razu, że to Twoja pasja, a poza tym talent...wielki talent! Historia Twojej przygody z witrażem bardzo przypomina moją; jest niemalże identyczna, z tym że ja nie skończyłam żadnych kursów - jestem samoukiem. Też "maluję szkłem" i wiem czym jest dla mnie ta twórczość; domyślam się, że Twoje odczucia są podobne. Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę nieustającej weny...niech powstają kolejne wspaniałe dzieła, które cieszą oczy i poruszają najgłębiej ukryte, delikatne struny duszy. Dziękuję za wspaniałą ucztę duchową i GRATULUJĘ!!!

Anna Danowska

24.02.2011


Jolu, bardzo dziękuję za fantastyczne "Irysy". Doskonale wpasowały się w otoczenie. Nazywam je biżuterią mojego domu. Ich obecność sprawia, że jego wnętrze staje się wyjątkowe. Słoneczny poranek przenika je ciepłym światłem. Wieczorny mrok tworzy wyrafinowany obraz. Jolu, chyba Twoja artystyczna dusza w pełni się wyzwoliła. Dziękuję i życzę kolejnych cudownych, zachwycających prac.

Dorota Wyjadłowska

19.02.2011


Masz piękne witraże,chciałbym pomóc Tobie wybrać tło do następnego witrażu. Kocham Cię mamo!

Oskar Trela

20.01.2011


Witaj Jolu. Wpisuję się jeszcze raz, teraz kiedy się już znamy. Nadal podziwiam twoją zdolność malowania szkłem. Uwaga wszyscy oglądający wiraże zwróćcie uwagę jak mało jest takich, które w każdym oświetleniu wyglądają wspaniale. Kwiaty czy Roztańczone miasto to przykłady, z których mogą uczyć się profesjonaliści. Wesołych Świąt i Kolorowego Nowego Roku życzy Piotr

Piotr Brzezicki

23.12.2010


Proza życia, pośpiech dnia codziennego powodują, że często zapominamy o tym co naprawdę ważne i wartościowe. Spojrzenie w przyszłość z perspektywy emocji wyrażonych w Twoich wyjątkowych szklanych kompozycjach jest bardzo zachęcające. Dlatego tym bardziej Jolu jestem wdzięczna, że jedną z Twoich prac mogę cieszyć się na co dzień. Dziękuję bardzo serdecznie za witraż „Kwiaty”. Jego subtelność, delikatność i harmonia wprowadza w moim domu szczególny nastrój - przynosi uśmiech i radość wszystkim domownikom. Pozdrawiam gorąco ciekawa kolejnych Twoich pomysłów.

Justyna Bednarek

03.11.2010


Nie każdemu dane jest spotkać kogoś wyjątkowego, kogoś kto ma pasję i potrafi w niezwykły sposób o niej opowiadać. Ty potrafisz, a ja mam szczęście śledzić jak fantastycznie rozwijasz swoje umiejętności. Wydawałoby się, że zimne szkło nie jest w stanie oddać emocji. Twoje witraże są dowodem na to, że wrażliwy twórca lokując swoje emocje w szklanych obrazach uruchamia naszą wyobraźnię. Dla mnie ich odbiór jest tak różny, jak światło, które w nich gości.Jestem pewna,że to nituzinkowe hobby zagościło w Twym życiu może przez przypadek, ale z pewnością nie na chwilę.Pozdrawiam i życzę, by Twoja fascynacja barwą w szkle owocowała jak najdłużej.

Dorota Wyjadłowska

03.10.2010


Bardzo interesująca twórczość, zdjęcia obejrzałem z wielką przyjemnością; pozdrawiam serdecznie !

tworcyludowi.com.pl

06.09.2010


Brakuje mi słów aby wyrazić mój zachwyt.Cuuuuudooooooowneeee!

Zosia Smolinska

28.06.2010


Gdy czegoś pragniesz, cały wszechświat pomaga Ci zrealizować marzenia - TAŃCZ BARWAMI NA SZKLE,POKAZUJ PIĘKNO ŻYCIA...z pozdrowieniami, Bogusia.

Bogusia Dżwig

23.05.2010


Jolu, kolejny raz wykonałaś piękną dużą pracę. To majstersztyk. Mam na myśli zarówno te zaklęte emocje jak i sam fakt zorganizowania całego przedsięwzięcia. Podziwiam i chwalę się Tobą przy każdej okazji choć tak rzadko się wypowiadam. Było pięknie i byliśmy ogromnie wzruszeni, cała moja grupa. Jeszcze jedno, gdyby nie Twoja determinacja, to nikt by nie wiedział, że ja też mam coś do pokazania. Dziękuję Ci pięknie za użyczony kącik przy Tobie. Załączam moc serdeczności, Iwona

Iwona Pokorska

28.04.2010


2010-04-27 Gratuluję, gratuluję przepięknych prac. Pani Jolu,jestem dumna i czuję się zaszczycona,że mogę podziwiać Pani prace. Życzę Pani dużo nagród na wszystkich wystawach krajowych i międzynarodowych. Pozdrawiam.

J.Olszewska

27.04.2010


Gratulujemy pięknych prac

Janusz Kułaga

25.04.2010


Brawo, brawo za życie i ruch w szkiełku......

Elucha

07.04.2010


Też należę do grupy ludzi pozytywnie zarażonej przez easy-art. Właśnie coś próbuje robić. Twoje prace są zupełnie inne, pełne wyrazu i zaklętego w szkle romantyzmu. Gratulacje tak trzymaj.

Heniek Galas

26.03.2010


kopara opadla mi na same japonki! Pozdrawiam cieplo, z jeszcze cieplejszych wysp K.

Don Cristo, KakalowySatan

08.01.2010


piekne prace, pozdrawiam! :)

marysza

04.01.2010


Jestem pod WIELKIM wrażeniem... Chciałabym zobaczyć więcej, już nie mogę się doczekać wystawy, tym bardziej, ze spodziewam się - "na żywo" witraże robia jeszcze większe wrażenie...

Eliza

27.12.2009


Cudownie,że miałam możliwość oglądania Twojej rzeczywistej wystawy,nie tylko tej internetowej. To co namacalne lepiej oddaje światło,spojrzenie i urzekające piękno Twoich witraży. Często wracam do nich bo są dla mnie jak balsam... i to balsam z najwyższej półki. Gratuluję. ;D

Krysia

24.12.2009


Przypadkowo trafiłam na Pani stronę. To piękne co zobaczyłam. Zazdroszczę pasji i emocji, które są zapewne Pani udziałem.

Grażka N.

11.12.2009


byłem sprawdziłem i jestem pod wielkim wrażeniem Twoich prac. To z pewnością jeszcze bardziej motywuje mnie do wzmożonego wysiłku nad swoimi witrażami. Pozdrawiam.

ropz

29.10.2009


W sercu każdego człowieka kryje się piękny witraż, który aby zachwycić potrzebuje SŁOŃCA. Jolu Twoje witraże są niesamowita, czerpię z nich dużo pozytywnych emocji, dziękuję.

Gośka

28.10.2009


szkiełko i oko w pracy zawodowej a tu...szalona wspaniała wyobraźnia i prace pełne emocji...pełen szacun!

magda grabowska

18.10.2009


Miłośc kontrabasisty - emocje? NIe!!! Czysty erotyzm przezierający przez szkło. Wielkie dzięki że nie wstydzisz sie pokazywać swoich prac, że jesteś jaka jesteś, że twoja kreska jest taka inna niż wszystkie,że byłaś i jesteś z Nami tam gdzie świat zaklina się w kolory szklanej tęczy

MICHU-poprostu MICHU jest sie do czego przytulić. Pierwsze skrzypce easy-Art.pl

14.10.2009


Droga "farmaceutko":)). Troszkę, żałuję, ze dopiero teraz się wpisuję, bo gdybym był pierwszy, wiem, że wypromowałabyś moją osobę:)). Gratuluję, swojego stylu "cięcia nożem". Zazdroszczę wizji pełnej ekspresji, podziwiam estetykę i świadomość kompozycji i życzę pozostania sobą... nawet, gdy Times o Tobie będzie pisał. Kurcze, a najfajniejsza jest świadomość, że gdzieś tam miałem w Twym sukcesie malutki udział wręczając Ci kota na warsztatach witrażu:)) easy-Art.pl. Jak chcecie poznać Jolę: http://www.youtube.com/watch?v=SHWndhiEyzw

Dawid Zborowski - dyrygent easy-Art.pl

07.09.2009


Piękne dzieła,duży talent,podziwiam.

Ewa Banasiak (Okoniewska )

02.09.2009


Wrocilam do Twojej "webside" po pewnym czasie i znowu jestem pod jej wrazeniem. Jola, gratuluje talentu i zmyslu tworczego. Uderza mnie harmonia i spokoj plynacy z Twoich witrazy. Ucalowania-Dorota

Dorota Piekut-Kmiecik

19.08.2009


Jolu, jestem pod dużym wrażeniem. Szkoda, ze nie miałam okazji ogladać Twojej wystawy na żywo. Myślę, że to jednak nadrobię. Pozdrawiam Grażyna.

Grażyna Ceranka

10.08.2009


Jolu! Jak tylko mogłam wpadłam do Twojej galerii,obejrzeć te cuda .Są wspaniałe !!! Pokazane w takiej masie zapierają dech.Trudno wybrać,które dzieło podoba mi się najbardziej. Wszystkie!!!Przemawiają do mnie kwiaty , motyle i anioły ale zakochałam się w witrażu "Tęsknota za błękitem" .Przywołał on wspomnienia mojego ulubionego zajęcia na plaży -siedzenia i patrzenia w błękit.Oddaje on cały nastrój takiej chwili. Zadziwiające jak oddałaś to w tak twardym materiale. Szczerze gratuluję i podziwiam. Znałam Twoją artystyczną duszę z dawnych lat i cieszę się, że znalazła ona tak wspaniałą możliwość wyrażania się.Dzięki temu i my, nie tak uzdolnieni, możemy także coś przeżywać i czerpać z tego radość. Wiem,że powstanie jeszcze wiele wspaniałych witraży i już się na to cieszę.Pozdrawiam i życzę dużo wolnego czasu abyś mogła realizować swoje pasje.

Renata Iwinska

26.07.2009


widać, że Pani tym żyje; rozpiętość wrażliwego spojrzenia - od anioła, poprzez kwiaty, aż po dziecinne autko; prace z głębszą treścią; tak na gorąco - zatrzymałem się nad witrażem Harmonia - mnie skojarzył się z czymś co minęło, co "przeminęło z wiatrem", z kimś kto odszedł, kto dawał oparcie...

Waldek Obrębski

23.07.2009


witraż lubi słońce i pogodę-i takie właśnie są prace Pani-słoneczne i piękne!to stara prawda,że piękne rzeczy wychodzą z pięknego wnętrza.życzę powodzenia i twórczych inspiracji!

Zosia Porzycka z Suchej Beskidzkiej

23.07.2009


Witam Pani Jolu ponownie-bardzo się cieszę,że mogę w ten sposób obejrzeć Pani prace,chociaż wiem ,że ta galeria internetowa ani w części nie oddaje ich rzeczywistości-właśnie tej gry światła,czy światłem-co jest cechą charakterystyczną witraży.duże wrażenie zrobiły na mnie seria z irysami-kojarzą mi się dwa z nich z Monetem,którego bardzo lubię,i również seria z aniołami i innymi postaciami-duża wrażliwość-Wielkie gratulacje!!!pozdrawiam serdecznie i dziękuję za zaproszenie do galerii.

Zosia Porzycka z Suchej Beskidzkiej

23.07.2009


Pięknej duszy nie da sie ocenić. Piękna dusza po prostu jest. Niewiele mówi, ale wokół niej promienieje aura ciepła, optymizmu i dobroci. Pięknym wyrazem Twoich nastrojów są przemyślane tematy uroczych prac. Jestem pod ich silnym wrażeniem i z całą pewnością niejedną nutę przeniosę do swoich szklanych radości. Cieszę się razem z Tobą.

Jendrek

19.07.2009


Niesamowita wystawa, super strona-dla mnie w witrażach widać odbicie Pani duszy, duszy niesamowitej, wspaniałej i wrażliwej osoby-bo tak zawsze Panią odbierałam i odbieram:-)Życzę wielu sukcesów i coraz to nowszysch inspiracji:-)

S.G.

18.07.2009


Dziękuję Ci Jolu za wrażliwość i emocje .Jesteś mistrzem kobiecych kształtów i lekkości. Powiew i dotyk najlepiej oddają atmosferę Twoich prac. Oczywiście najpiękniejszy jest anioł,którym mnie obdarowałaś.Dziękuję Ci stokrotnie. To co robisz jest wspaniałe. Jesteś prawdziwą artystką.

Elżbieta Bartczak

18.07.2009


Jolu,Twoje witraże od dawna mnie zachwycają. Wpaniałe jest to, iż tworzenie ich daje tak dużo szczęścia zarówno Tobie jak i twoim przyjaciołom. Mam nadzieję,że jednym ze swoich dzieł obdarujesz i mnie, a już planuję specjalne miejsce dla niego w moim domu. Pragnę pogratulować również twórcy "strony"-świetna,grafika współgra z jej tematem*)

Dorota Stefaniak

08.07.2009


"Tańczące miasto" z dawniejszych, a z nowych "Tęsknota za błękitem" i "Anioł dla mamy"-te najbardziej mnie zadumały.... Pozostałe są równie niebanalne......

Ela Łuczak

06.07.2009


Jolu to co robisz jest fantastyczne i piękne. TRZYMAJ TAK DALEJ.

Kazimierz Manios

05.07.2009


Jolu, jesteś wielka!!! Wciąż zaskakujesz i tak trzymaj. Gratulacje i buziaki.

Maja

03.07.2009


"Roztańczone miasto" znam z galerii easy-Art i nadal jest dla mnie wzorem do naśladowania.Odpowiednio użytym szkłem dałaś trzeci wymiar płaskiemu obrazowi... to miasto żyje. "Tęsknota..." malarska, nastrojowa przyciąga wzrok i szukam horyzontu razem z dziewczyną siedzącą na plaży. Będzie mi miło poznać Cię osobiście. Życzę dalszych sukcesów, ale najważniejsze widzenia świata przez kolorowe szkła. P.B.

Piotr Brzezicki ( pebrze )

01.07.2009


Są ludzie, których los obdarza czymś wyjątkowym. Bez wątpienia Jolu należysz do tej grupy wybrańców. Podziwiam, zazdroszczę i ... dziękuję :-)

MMP

01.07.2009


Jolu!!!!!Czapki z głów nasza magiczna ZAKLINACZKO SZKŁA!!!!

Małgośka

01.07.2009


Piękna strona, piękne witraże. Gratuluję i pozdrawiam. Jarek.

Jarek Majewski

01.07.2009


Coś wspaniałego Jolu - gratuluję! Przepiękne profesjonalne DZIEŁA.To samo muszę powiedzieć o Twojej stronie. Zapewne wernisaż jest przeżyciem, którego się nie zapomina... Życzę Ci dalszych sukcesów.

*semikolon*

01.07.2009


Miłość kontrabasisty w roztańczonym mieście, zawirowanie.... . Bardziej niż...lubić musisz sztukę. Gratuluję

Kent

30.06.2009


"A life with love will have some thorns, but a life without love will have no roses." Tworzysz CUDA!!! Gratuluję i życzę samych róż.

Marlena

30.06.2009


Jestem pod wrażeniem. Zazdroszczę i podziwiam. Sam marzę o zrobieniu małego wernisażu. To co zobaczyłem przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Robię witraże zawodowo już 9 lat, a tu tyle jeszcze muszę się nauczyć... Szczerze gratuluję :)

Fagonio

30.06.2009


Piękność pokazania tego co się czuje jest artyzmem, zazwyczaj artysta jest kłamcą ale sztuka jaką pokazuje jest prawdą. Jest prawdą również to iż w swoim dziele powinien się czuć jak Bóg, być wszędzie i na czasie obecnym, jak również nigdzie niewidzialnym. "Artyści bardziej kształtują kulturę niż ona ich" poeta i eseista angielski Sir Herbert Read. Więc głowa do góry, aby dalej być artystą należy dawać więcej niż się posiada.

albert235@wp.pl

30.06.2009


niech wystawy, wernisaże, będą jak najczęstsze. Masz się czym pochwalić, artystyczna natura zaczyna robić swoje.

brogre

30.06.2009


ojojoj, ale śliiiicznaa strona!

Pan Kwiatek

25.06.2009