Galeria Witraży

Zostaw po sobie ślad, jeśli tylko czujesz taką potrzebę...

0
2021-11-18
0

2021-11-06

0
2021-10-06
0

Dorota Wyjadłowska
2021-05-09
"Magia" to kolejna z Twoich prac jaka trafiła do mojego domu. To wspaniały witraż, który fantastycznie komponuje z pozostałymi. Barwy tworzącego go szkła czarują swoją nietypowością. Wieczorami emanuje z niego jakiś spokój, jakby czas się zatrzymał a w świetle dnia kolory tańczą w słońcu.Rzeczywiście jest w nim coś magicznego - to podwójne szkło daje niesamowity efekt. Jolu bardzo dziękuję za tak piękną pracę i za to, że tworzysz z taką pasją. Sporo minęło od "Miedzianego straca" a Ty przez cały ten czas konsekwentnie z niesamowitą energią i fascynacją rozwijasz się i tworzysz dzieła, które zachwycają. Mocno Ci kibicuję i życzę jeszcze wielu wspaniałych prac.

Ela Łuczak
2021-03-16
Zawsze zachwycam się malunkiem światła na Twoich witrażach, w zależności od pory dnia.... Piękne!! Mówię, na przykład o witrażu "Jesienny walc"....

Iwona Pokorska - farmaceutka (32 lata razem)
2021-02-02
Kochana, tyle wspólnie spędzonych lat, to już nie koleżeństwo lecz mało co rodzina. Nas łączyły wspólne osiągnięcia, łączyły nas nagrody, wyróżnienia, radości nauki i wyjazdów służbowych. Praca to był nasz wspólny dom (razem zarządzany). Razem (choć osobno) chowały się nasze dzieci i razem dotykały nas straty najbliższych. To "Pożegnanie" jest najpiękniejszym prezentem w moim życiu, bo daje nam ciągłość dalszych lat. Zawsze będzie Twoim pięknym dziełem dla mnie, a mnie będzie codziennie towarzyszył o każdej porze dnia już zawsze. Serdecznie dziękuję.

Dorota i Tomek
2020-12-04
Przez kolorowe szkiełka wpadają promienie światła,tańczą na ścianie i rozjaśniają każdy dzień.Piękne, tajemnicze i nastrojowe.To już drugi witraż od Ciebie Jolu.Dziękujemy

2020-10-02
Trafiłam tu całkiem przypadkiem ale widzę,ze osoba która tworzy te witraże posiada niesamowity taalent.W każdej pracy widać pozytywną energię, pasję oraz serce jakie wkłada w wykonaną pracę. Prace cudowne pełne berw a nawet powiedziałabym pełne magii. Na pewno zostanę tu na dłuzej bo podziwianie Pani prac to czysta przyjemność oraz relaks. Gratuluję i życzę samych sukcesów. Pozdrawiam serdecznie.

Alicja i Andrzej
2020-09-20
Zapach czerwieni. Czerwień to kolor kobiety. Pięknej, namiętnej, pewnej swojej atrakcyjności, ale również tajemniczej, delikatnej i zwiewnej. Jolu, duże uznanie dla Ciebie, za tyle emocji i ekspresji wyczarowanych w tak trudnym, aczkolwiek dającym wiele możliwości i zadowolenia materiale.Za każdym razem, kiedy patrzę na nasz witraż, odkrywam coś nowego - kształt, barwę, światło, szczegół. Niezwykłe wrażenia.

Beata i Tomek
2020-09-09
Jolu, Twoją pasję widać nie tylko w Twoich pracach ale i w życiu. Oglądając Twoje obrazy malowane szkłem , chyba każdy dostaje nie tylko dawkę piękna i sztuki ale także pozytywnej energii. Ja codziennie patrząc na Twój witraż mam od razu uśmiech na twarzy, mimo ze jest to Tęsknota! Życzymy Ci, aby Twoja pasja była zawsze dla Ciebie radością a dla odbiorców ucztą dla zmysłów!

Katarzyna
2020-02-18
Fantastyczne prace, wyobraźnia, wrażliwość, barwa. Uczta dla oczu i duszy.

Ela Łuczak
2020-02-18
Piekne pastelowe kolory, wspaniała ciepła aura tego witrażu zmienia się, w zależnosci od pory dnia. Te maki widzę codziennie patrząc w okno.Witrażem tym zostałam obdarowana przez Jolę latem ubiegłego roku....Dziekuję Jolu

Elzbieta Bremerska
2017-07-17
Jolu dziękuje z piękny prezent w postaci witrażu z motylem. Wisi w mojej kuchni w oknie tak jak mi zasugerowałaś. Cieszy mnie i moich gości o każdej porze dnia i zmianie światła. Jest niesamowity i jestem szczęściara że jest mi dane go mieć za co bardzo dziękuje jeszcze raz:)

Dorota Wyjadłowska
2016-07-19
Jolu, długo zastanawiałam się jak oddać za pomocą słów wrażenie jakie wywarł "Pianista". Wiesz, że odważne barwy jakimi emanuje są dla mojego domu nowością. Im dłużej jednak na niego patrzę, tym bardziej dochodzę do wniosku, że właśnie taki kontrast był potrzebny. Miałaś fantastyczny pomysł zastosowania podwójnego szkła - jest cudne, kiedy przebija je promień słońca wpadający do wnętrza. Na tle nocy skupiają uwagę fantastyczne, wyraziste dłonie i twarz "Pianisty". Bardzo się cieszę, że mam to szczęście znać Autorkę tego, nie boję się użyć określenia "dzieła sztuki". Z niecierpliwością czekam na "Malarza". Dziękuję i życzę zaskakujących inspiracji.

Gosia Kotwica
2015-12-31
Jolu, Twoje witraże to magia, im dłużej na nie patrzę, tym bardziej jestem oczarowana.

Eliza i Radek
2014-10-27
Od kilku dni jesteśmy pod wrażeniem witrażu, który nam podarowałaś. O każdej porze dnia wydaje się mieć inne barwy i faktury, i odkrywa przed nami coraz to nowe piękno. Dzięi niemu nasz salon stał się tak klimatyczny jak tylko mogłam to sobie wymarzyć! Jeszcze raz bardzo dziękujemy.

Magda i Wojtek Gajzler
2014-02-06
Bardzo dziękujemy za przemiłe chwile spędzone w cudownie kolorowym świecie fantazji i Sztuki ,tak pięknie dodającym urody codziennej szarości .Pozdrawiamy ciepło .

Joanna R.
2013-12-02
Byłam na wystawie. Widziałam piękno koloru i formy. Kobiety i anioły - wyjątkowa delikatność kształtów. Klimat ekspozycji niepowtarzalny. Gratuluję.

również farmaceutka
2013-07-24
Fascynujacy, tajemniczy, piekny i jednocześnie "czysty" obraz kobiety z witraży zrobił na mnie ogromne wrażenie. Żałuję, że o wystawie w Grand Hotelu dowiedziałam się dopiero dzisiaj.

Justyna Bednarek
2013-06-20
No i są nowe. Jeszcze bardziej interesujące, bardziej dojrzalsze. Gratuluję wystawy w Grand Hotelu. Powodzenia i nowych inspiracji!!!

Justyna Bednarek
2013-01-13
Jola, gratuluję fantastycznego wywiadu dla TV Promok. Znalazłam go i obejrzałam z wielką przyjemnością. To wspaniale jak pięknie potrafisz opowiadać o swojej pasji. Polecam innym, a Tobie gratuluję i życzę kolejnych emocji, które zamienią się w nowe, niezwykle dzieła.

Maria Wieloch (Kabat)
2012-06-26
Jolu-gratuluję! I talentu i pasji. na stronę trafiłam dzięki Marci Walickiej. Mnie najbardziej podoba się Anioł i seria Zawirowanie.

Hannah Studio
2012-05-01
Pani Jolu, witraże są piękne!!!

E. Z. Potęga
2012-04-26
Jolu! Cudownie jest przenieść się w świat Twoich witraży, gdzie kolory, zjawiska i postacie ukryte w nich zmuszają do refleksji: co kryje się w sercu i pomysłach artystycznych Naszej Joli? Pozdrawiamy Cię i życzymy kolorowych pomysłów takich jak Twoje witraże.

Grazyna i Zbyszek Ceranka
2012-04-20
Jesteśmy pod wielkim wrażeniem Twoich prac, gratulujemy i prosimy o wiecej. Grażyna ze Zbyszkiem. <3

Iwona-farmaceutka
2012-04-20
Jestem dumna z Ciebie Jolu.Taki talent obok prozy farmacji?A może właśnie dlatego...Wszystko mnie zachwyca,ale "Roztańczone miasto" i"Anioł dla mamy" godne najwyższych nagród.Tak trzymaj.

Waldek Obrębski
2012-04-01
do Tańca Róży... gdy widzę to porównanie sukni tancerki do płatków róży to wydaje się ono naturalne, proste, nawet banalne; tyle tylko, że sztuką właśnie jest - pewnym odkryciem artysty - pierwszy raz to skojarzenie "zobaczyć" wyobraźnią. Pani Jolu, piękne prace - jest co oglądać!

Marzena Hassanova
2011-12-06
Jolu, dawno mnie nie było u Ciebie i jeszcze niewidziane prace, zresztą tak jak poprzednie, powalają na kolana. Wielki szacunek za talent i wyczucie. Pozdrawiamy Ciebie ciepło! :)

irek janik
2011-11-06
Jestem pod wrażeniem wszystko co usłyszałem w trakcie opowiadań potwierdza się pięknem witraży . Olbrzymim walorem ich jest ich odmienna stylistyka i to co przedstawiają . I teraz zachciałem mieć taki w swoim oknie

Jacek Łukasiewicz /tibor/
2011-10-31
bardzo piękne prace.jestem pod wrażeniem.teraz może być tylko lepiej.gratulacje.

Katarzyna Ejsmont
2011-07-08
Jolu,szczerze Ci gratuluję, razem stałyśmy przy jednym stale ,ale Twojemu talentowi nigdy nie dorównam - jesteś moją idolką :)Pozdrawiam

Magdalenka
2011-03-06
Bardzo dziękuję Pani Joli za pozwolenie na wykorzystania zdjęcia witraża "Refleksja" w mojej pracy.

Anna Danowska
2011-02-24
Nie pierwszy raz jestem na tej stronie i za każdym razem się zachwycam:) Twoje witraże Jolu są wyjątkowe...piękne i malarskie, pełne emocji...z duszą! Fantastycznie dobierasz szkło, kolory, bardzo profesjonalnie je wykonujesz...widać od razu, że to Twoja pasja, a poza tym talent...wielki talent! Historia Twojej przygody z witrażem bardzo przypomina moją; jest niemalże identyczna, z tym że ja nie skończyłam żadnych kursów - jestem samoukiem. Też "maluję szkłem" i wiem czym jest dla mnie ta twórczość; domyślam się, że Twoje odczucia są podobne. Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę nieustającej weny...niech powstają kolejne wspaniałe dzieła, które cieszą oczy i poruszają najgłębiej ukryte, delikatne struny duszy. Dziękuję za wspaniałą ucztę duchową i GRATULUJĘ!!!

Dorota Wyjadłowska
2011-02-19
Jolu, bardzo dziękuję za fantastyczne "Irysy". Doskonale wpasowały się w otoczenie. Nazywam je biżuterią mojego domu. Ich obecność sprawia, że jego wnętrze staje się wyjątkowe. Słoneczny poranek przenika je ciepłym światłem. Wieczorny mrok tworzy wyrafinowany obraz. Jolu, chyba Twoja artystyczna dusza w pełni się wyzwoliła. Dziękuję i życzę kolejnych cudownych, zachwycających prac.

Oskar Trela
2011-01-20
Masz piękne witraże,chciałbym pomóc Tobie wybrać tło do następnego witrażu. Kocham Cię mamo!

Piotr Brzezicki
2010-12-23
Witaj Jolu. Wpisuję się jeszcze raz, teraz kiedy się już znamy. Nadal podziwiam twoją zdolność malowania szkłem. Uwaga wszyscy oglądający wiraże zwróćcie uwagę jak mało jest takich, które w każdym oświetleniu wyglądają wspaniale. Kwiaty czy Roztańczone miasto to przykłady, z których mogą uczyć się profesjonaliści. Wesołych Świąt i Kolorowego Nowego Roku życzy Piotr

Justyna Bednarek
2010-11-03
Proza życia, pośpiech dnia codziennego powodują, że często zapominamy o tym co naprawdę ważne i wartościowe. Spojrzenie w przyszłość z perspektywy emocji wyrażonych w Twoich wyjątkowych szklanych kompozycjach jest bardzo zachęcające. Dlatego tym bardziej Jolu jestem wdzięczna, że jedną z Twoich prac mogę cieszyć się na co dzień. Dziękuję bardzo serdecznie za witraż „Kwiaty”. Jego subtelność, delikatność i harmonia wprowadza w moim domu szczególny nastrój - przynosi uśmiech i radość wszystkim domownikom. Pozdrawiam gorąco ciekawa kolejnych Twoich pomysłów.

Dorota Wyjadłowska
2010-10-03
Nie każdemu dane jest spotkać kogoś wyjątkowego, kogoś kto ma pasję i potrafi w niezwykły sposób o niej opowiadać. Ty potrafisz, a ja mam szczęście śledzić jak fantastycznie rozwijasz swoje umiejętności. Wydawałoby się, że zimne szkło nie jest w stanie oddać emocji. Twoje witraże są dowodem na to, że wrażliwy twórca lokując swoje emocje w szklanych obrazach uruchamia naszą wyobraźnię. Dla mnie ich odbiór jest tak różny, jak światło, które w nich gości.Jestem pewna,że to nituzinkowe hobby zagościło w Twym życiu może przez przypadek, ale z pewnością nie na chwilę.Pozdrawiam i życzę, by Twoja fascynacja barwą w szkle owocowała jak najdłużej.

tworcyludowi.com.pl
2010-09-06
Bardzo interesująca twórczość, zdjęcia obejrzałem z wielką przyjemnością; pozdrawiam serdecznie !

Zosia Smolinska
2010-06-28
Brakuje mi słów aby wyrazić mój zachwyt.Cuuuuudooooooowneeee!

Bogusia Dżwig
2010-05-23
Gdy czegoś pragniesz, cały wszechświat pomaga Ci zrealizować marzenia - TAŃCZ BARWAMI NA SZKLE,POKAZUJ PIĘKNO ŻYCIA...z pozdrowieniami, Bogusia.

Iwona Pokorska
2010-04-28
Jolu, kolejny raz wykonałaś piękną dużą pracę. To majstersztyk. Mam na myśli zarówno te zaklęte emocje jak i sam fakt zorganizowania całego przedsięwzięcia. Podziwiam i chwalę się Tobą przy każdej okazji choć tak rzadko się wypowiadam. Było pięknie i byliśmy ogromnie wzruszeni, cała moja grupa. Jeszcze jedno, gdyby nie Twoja determinacja, to nikt by nie wiedział, że ja też mam coś do pokazania. Dziękuję Ci pięknie za użyczony kącik przy Tobie. Załączam moc serdeczności, Iwona

J.Olszewska
2010-04-27
2010-04-27 Gratuluję, gratuluję przepięknych prac. Pani Jolu,jestem dumna i czuję się zaszczycona,że mogę podziwiać Pani prace. Życzę Pani dużo nagród na wszystkich wystawach krajowych i międzynarodowych. Pozdrawiam.

Janusz Kułaga
2010-04-25
Gratulujemy pięknych prac

Elucha
2010-04-07
Brawo, brawo za życie i ruch w szkiełku......

Heniek Galas
2010-03-26
Też należę do grupy ludzi pozytywnie zarażonej przez easy-art. Właśnie coś próbuje robić. Twoje prace są zupełnie inne, pełne wyrazu i zaklętego w szkle romantyzmu. Gratulacje tak trzymaj.

Don Cristo, KakalowySatan
2010-01-08
kopara opadla mi na same japonki! Pozdrawiam cieplo, z jeszcze cieplejszych wysp K.

marysza
2010-01-04
piekne prace, pozdrawiam! :)

Eliza
2009-12-27
Jestem pod WIELKIM wrażeniem... Chciałabym zobaczyć więcej, już nie mogę się doczekać wystawy, tym bardziej, ze spodziewam się - "na żywo" witraże robia jeszcze większe wrażenie...

Krysia
2009-12-24
Cudownie,że miałam możliwość oglądania Twojej rzeczywistej wystawy,nie tylko tej internetowej. To co namacalne lepiej oddaje światło,spojrzenie i urzekające piękno Twoich witraży. Często wracam do nich bo są dla mnie jak balsam... i to balsam z najwyższej półki. Gratuluję. ;D

Grażka N.
2009-12-11
Przypadkowo trafiłam na Pani stronę. To piękne co zobaczyłam. Zazdroszczę pasji i emocji, które są zapewne Pani udziałem.

ropz
2009-10-29
byłem sprawdziłem i jestem pod wielkim wrażeniem Twoich prac. To z pewnością jeszcze bardziej motywuje mnie do wzmożonego wysiłku nad swoimi witrażami. Pozdrawiam.

Gośka
2009-10-28
W sercu każdego człowieka kryje się piękny witraż, który aby zachwycić potrzebuje SŁOŃCA. Jolu Twoje witraże są niesamowita, czerpię z nich dużo pozytywnych emocji, dziękuję.

magda grabowska
2009-10-18
szkiełko i oko w pracy zawodowej a tu...szalona wspaniała wyobraźnia i prace pełne emocji...pełen szacun!

MICHU-poprostu MICHU jest sie do czego przytulić. Pierwsze skrzypce easy-Art.pl
2009-10-14
Miłośc kontrabasisty - emocje? NIe!!! Czysty erotyzm przezierający przez szkło. Wielkie dzięki że nie wstydzisz sie pokazywać swoich prac, że jesteś jaka jesteś, że twoja kreska jest taka inna niż wszystkie,że byłaś i jesteś z Nami tam gdzie świat zaklina się w kolory szklanej tęczy

Dawid Zborowski - dyrygent easy-Art.pl
2009-09-07
Droga "farmaceutko":)). Troszkę, żałuję, ze dopiero teraz się wpisuję, bo gdybym był pierwszy, wiem, że wypromowałabyś moją osobę:)). Gratuluję, swojego stylu "cięcia nożem". Zazdroszczę wizji pełnej ekspresji, podziwiam estetykę i świadomość kompozycji i życzę pozostania sobą... nawet, gdy Times o Tobie będzie pisał. Kurcze, a najfajniejsza jest świadomość, że gdzieś tam miałem w Twym sukcesie malutki udział wręczając Ci kota na warsztatach witrażu:)) easy-Art.pl. Jak chcecie poznać Jolę: http://www.youtube.com/watch?v=SHWndhiEyzw

Ewa Banasiak (Okoniewska )
2009-09-02
Piękne dzieła,duży talent,podziwiam.

Dorota Piekut-Kmiecik
2009-08-19
Wrocilam do Twojej "webside" po pewnym czasie i znowu jestem pod jej wrazeniem. Jola, gratuluje talentu i zmyslu tworczego. Uderza mnie harmonia i spokoj plynacy z Twoich witrazy. Ucalowania-Dorota

Grażyna Ceranka
2009-08-10
Jolu, jestem pod dużym wrażeniem. Szkoda, ze nie miałam okazji ogladać Twojej wystawy na żywo. Myślę, że to jednak nadrobię. Pozdrawiam Grażyna.

Renata Iwinska
2009-07-26
Jolu! Jak tylko mogłam wpadłam do Twojej galerii,obejrzeć te cuda .Są wspaniałe !!! Pokazane w takiej masie zapierają dech.Trudno wybrać,które dzieło podoba mi się najbardziej. Wszystkie!!!Przemawiają do mnie kwiaty , motyle i anioły ale zakochałam się w witrażu "Tęsknota za błękitem" .Przywołał on wspomnienia mojego ulubionego zajęcia na plaży -siedzenia i patrzenia w błękit.Oddaje on cały nastrój takiej chwili. Zadziwiające jak oddałaś to w tak twardym materiale. Szczerze gratuluję i podziwiam. Znałam Twoją artystyczną duszę z dawnych lat i cieszę się, że znalazła ona tak wspaniałą możliwość wyrażania się.Dzięki temu i my, nie tak uzdolnieni, możemy także coś przeżywać i czerpać z tego radość. Wiem,że powstanie jeszcze wiele wspaniałych witraży i już się na to cieszę.Pozdrawiam i życzę dużo wolnego czasu abyś mogła realizować swoje pasje.

Waldek Obrębski
2009-07-23
widać, że Pani tym żyje; rozpiętość wrażliwego spojrzenia - od anioła, poprzez kwiaty, aż po dziecinne autko; prace z głębszą treścią; tak na gorąco - zatrzymałem się nad witrażem Harmonia - mnie skojarzył się z czymś co minęło, co "przeminęło z wiatrem", z kimś kto odszedł, kto dawał oparcie...

Zosia Porzycka z Suchej Beskidzkiej
2009-07-23
witraż lubi słońce i pogodę-i takie właśnie są prace Pani-słoneczne i piękne!to stara prawda,że piękne rzeczy wychodzą z pięknego wnętrza.życzę powodzenia i twórczych inspiracji!

Zosia Porzycka z Suchej Beskidzkiej
2009-07-23
Witam Pani Jolu ponownie-bardzo się cieszę,że mogę w ten sposób obejrzeć Pani prace,chociaż wiem ,że ta galeria internetowa ani w części nie oddaje ich rzeczywistości-właśnie tej gry światła,czy światłem-co jest cechą charakterystyczną witraży.duże wrażenie zrobiły na mnie seria z irysami-kojarzą mi się dwa z nich z Monetem,którego bardzo lubię,i również seria z aniołami i innymi postaciami-duża wrażliwość-Wielkie gratulacje!!!pozdrawiam serdecznie i dziękuję za zaproszenie do galerii.

Jendrek
2009-07-19
Pięknej duszy nie da sie ocenić. Piękna dusza po prostu jest. Niewiele mówi, ale wokół niej promienieje aura ciepła, optymizmu i dobroci. Pięknym wyrazem Twoich nastrojów są przemyślane tematy uroczych prac. Jestem pod ich silnym wrażeniem i z całą pewnością niejedną nutę przeniosę do swoich szklanych radości. Cieszę się razem z Tobą.

S.G.
2009-07-18
Niesamowita wystawa, super strona-dla mnie w witrażach widać odbicie Pani duszy, duszy niesamowitej, wspaniałej i wrażliwej osoby-bo tak zawsze Panią odbierałam i odbieram:-)Życzę wielu sukcesów i coraz to nowszysch inspiracji:-)

Elżbieta Bartczak
2009-07-18
Dziękuję Ci Jolu za wrażliwość i emocje .Jesteś mistrzem kobiecych kształtów i lekkości. Powiew i dotyk najlepiej oddają atmosferę Twoich prac. Oczywiście najpiękniejszy jest anioł,którym mnie obdarowałaś.Dziękuję Ci stokrotnie. To co robisz jest wspaniałe. Jesteś prawdziwą artystką.

Dorota Stefaniak
2009-07-08
Jolu,Twoje witraże od dawna mnie zachwycają. Wpaniałe jest to, iż tworzenie ich daje tak dużo szczęścia zarówno Tobie jak i twoim przyjaciołom. Mam nadzieję,że jednym ze swoich dzieł obdarujesz i mnie, a już planuję specjalne miejsce dla niego w moim domu. Pragnę pogratulować również twórcy "strony"-świetna,grafika współgra z jej tematem*)

Ela Łuczak
2009-07-06
"Tańczące miasto" z dawniejszych, a z nowych "Tęsknota za błękitem" i "Anioł dla mamy"-te najbardziej mnie zadumały.... Pozostałe są równie niebanalne......

Kazimierz Manios
2009-07-05
Jolu to co robisz jest fantastyczne i piękne. TRZYMAJ TAK DALEJ.

Maja
2009-07-03
Jolu, jesteś wielka!!! Wciąż zaskakujesz i tak trzymaj. Gratulacje i buziaki.

Piotr Brzezicki ( pebrze )
2009-07-01
"Roztańczone miasto" znam z galerii easy-Art i nadal jest dla mnie wzorem do naśladowania.Odpowiednio użytym szkłem dałaś trzeci wymiar płaskiemu obrazowi... to miasto żyje. "Tęsknota..." malarska, nastrojowa przyciąga wzrok i szukam horyzontu razem z dziewczyną siedzącą na plaży. Będzie mi miło poznać Cię osobiście. Życzę dalszych sukcesów, ale najważniejsze widzenia świata przez kolorowe szkła. P.B.

MMP
2009-07-01
Są ludzie, których los obdarza czymś wyjątkowym. Bez wątpienia Jolu należysz do tej grupy wybrańców. Podziwiam, zazdroszczę i ... dziękuję :-)

Małgośka
2009-07-01
Jolu!!!!!Czapki z głów nasza magiczna ZAKLINACZKO SZKŁA!!!!

Jarek Majewski
2009-07-01
Piękna strona, piękne witraże. Gratuluję i pozdrawiam. Jarek.

*semikolon*
2009-07-01
Coś wspaniałego Jolu - gratuluję! Przepiękne profesjonalne DZIEŁA.To samo muszę powiedzieć o Twojej stronie. Zapewne wernisaż jest przeżyciem, którego się nie zapomina... Życzę Ci dalszych sukcesów.

Kent
2009-06-30
Miłość kontrabasisty w roztańczonym mieście, zawirowanie.... . Bardziej niż...lubić musisz sztukę. Gratuluję

Marlena
2009-06-30
"A life with love will have some thorns, but a life without love will have no roses." Tworzysz CUDA!!! Gratuluję i życzę samych róż.

Fagonio
2009-06-30
Jestem pod wrażeniem. Zazdroszczę i podziwiam. Sam marzę o zrobieniu małego wernisażu. To co zobaczyłem przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Robię witraże zawodowo już 9 lat, a tu tyle jeszcze muszę się nauczyć... Szczerze gratuluję :)

albert235@wp.pl
2009-06-30
Piękność pokazania tego co się czuje jest artyzmem, zazwyczaj artysta jest kłamcą ale sztuka jaką pokazuje jest prawdą. Jest prawdą również to iż w swoim dziele powinien się czuć jak Bóg, być wszędzie i na czasie obecnym, jak również nigdzie niewidzialnym. "Artyści bardziej kształtują kulturę niż ona ich" poeta i eseista angielski Sir Herbert Read. Więc głowa do góry, aby dalej być artystą należy dawać więcej niż się posiada.

brogre
2009-06-30
niech wystawy, wernisaże, będą jak najczęstsze. Masz się czym pochwalić, artystyczna natura zaczyna robić swoje.

Pan Kwiatek
2009-06-25
ojojoj, ale śliiiicznaa strona!